Dönüşüm Yüksekte Çalışma Eğitim Merkezi

Hizmetlerimiz
Yaşam Hattı Projelendirme ve Montaj Hizmetleriyuksekte-calisma-egitimleri-ankara

İskele, çatı, asansör ve şaft boşlukları, monopol tip kuleler vb. tehlikeli çalışma alanlarında çalışma yapacak olan personelin güvenli iniş çıkışını ve çalışma ortamında güvenli hareket etmesini sağlamak amacıyla dikey veya yatay yaşam hatlarının montaj hizmeti verilmektedir.

Güvenlik Ağı Montaj Hizmetleri

Çalışma alanlarında gerçekleşmesi muhtemel, yüksekten insan ve malzeme düşme riskini en aza indirmek için farklı sistemlerde güvenlik ağı montajı yapılmaktadır.

Sabit Ankraj Ekipmanları Montaj Hizmetleri

Bina içlerinde yüksekte çalışmalarda, merdiven, silo gibi çalışma alanlarında çalışırken kullanılacak olan yaşam hatlarının sabitlenmesi için gereken ankrajlar belirlenmekte ve montajları yapılmaktadır.

İskele Kurma ve Sökme Hizmetleri

Restorasyon, dış cephe mantolama vb. alanlarda ihtiyaç duyulan iskelenin kurulumu ve sökümü hizmeti verilmektedir.

Kaya Düşmesini Engelleyici Ağ Örme Hizmetleri

Barajlar, yol çalışmaları, yamaçlar gibi alanlardan kaya düşmesini engelleyici kaya sabitleme ve ağ örme hizmeti verilmektedir.

Dış Cephe Temizliği

Oteller, gökdelenler, binalar vb. yapıların dış cephelerinde bulunan cam, mermer kaplama gibi malzemelerin özel teknikler ile temizlenmesi konusunda hizmet verilmektedir.

yuksekte-calisma-dis-cephe-temizligi

Sahne Kurulumu ve Ses / Işık Asım Hizmetleri

AVM, tiyatro, konser alanları, stadyumlar, gibi alanlarda ses, ışık vb. kurulum hizmeti verilmektedir.

Sektörel Yüksekte Çalışma Çözümleri

Yüksekte çalışma yapan her sektörün kendi çalışma koşulları göz önünde bulundurularak farklı çözüm önerileri ve hizmetleri sunulmaktadır.

Düşüş Durdurma Sistemleri Hizmetleri

Çalışma alanlarına uygun düşüş durdurucu sistemleri belirlenmekte ve sistemin montaj hizmeti verilmektedir.

Yüksekten Düşme Risklerinin Değerlendirilmesi ve Raporlanması

Dönüşüm Yüksekte Çalışma Eğitim Merkezi Uzman Ekipleri işletmelerinizi ve işyerlerinizi ziyaret ederek bütün yüksekte çalışma faaliyetlerinizi ve yüksekten düşme risklerinizi incelemektedir. İşletmeniz ve işyerlerinizdeki yüksekten düşme risklerinin nasıl ve ne şekilde meydana gelebileceğini tespit etmekte, alınması gereken önlemleri belirleyerek riskleri raporlamaktadır. Aynı zamanda Dönüşüm Yüksekte Çalışma Eğitim Merkezi Uzman Ekipleri tarafından işletmeler ve işyerlerindeki yüksekte çalışma önlemlerinin nasıl hayata geçirileceği konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.